Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 07.02.2006

1. W imieniu Izby Przemysłowo – Handlowej mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w POLSKO-BIAŁORUSKIM SPOTKANIU BIZNESOWYM, które odbędzie się 8 lutego 2006r. (środa) w siedzibie Izby w Białymstoku przy ul. Antoniukowskiej 7 o godzinie 10.00.
W spotkaniu uczestniczyć będzie oficjalna delegacja przedsiębiorców białoruskich, którym przewodniczyć będzie Władimir Bobrow – Prezes Białoruskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Ponadto swój udział zapowiedział m.in. Ambasador Białorusi w Polsce, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz Prezes Polsko Białoruskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.
Program przewiduje dyskusję wokół tematyki związanej z tworzeniem korzystnych warunków pozwalających na rozwój kontaktów biznesowych partnerów gospodarczych z obu krajów oraz indywidualne branżowe rozmowy przedsiębiorców polskich i białoruskich.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt z biurem Izby, telefonicznie 086 216 33 55 lub drogą elektroniczną biuro@iph.lomza.pl

2.
Mam przyjemność poinformować Państwa o kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą wraz z lokalnymi instytucjami wspierania biznesu, przy szerokim poparciu Ministerstwa Gospodarki oraz władz regionalnych.
Regulamin uczestnictwa IX edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play jest do Państwa dyspozycji w biurze Izby.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Z poważaniem

Edyta Gawrych
Kierownik Obsługi Biura


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę