Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącił dziecko i uciekł

Łomżyńscy policjanci poszukują świadków wypadku, jaki wczoraj po południu wydarzył się w Kupisakch. Bus potrącił tu 15-latka, po czym kierowca odjechał z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanemu żadnej pomocy. Potrącony nastolatek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak informuje sierżant Wojciech Fabin z sekcji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zdarzenie miało miejsce około godziny. 14.00 w Kupiskach Starych. Kierowca białego forda transita jadącego w kierunku Łomży potrącił idącego poboczem drogi 15-letniego chłopca. Kierujący busem nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu. Zrobili to dopiero inni ludzie, którzy wezwali karetkę pogotowia. Kierowca forda odjechał zaś z miejsca wypadku tak jak by nic się nie stało. Teraz jest poszukiwany przez policję. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że samochód był na białych numerach rejestracyjnych. Świadkowie, którzy widzieli ten wypadek, proszeni są o kontakt – osobisty lub telefoniczny z łomżyńska policją. Przypomnijmy alarmowe telefony na komendę to 997 i 112. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę