Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmiany w łomżyńskim PKS-ie

Dwóch związanych z lewicą członków Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży odwołał wojewoda podlaski Jan Dobrzyński. Adam Dębski rzecznik prasowy wojewody nie wyklucza, iż niebawem zostanie zmieniane także samo kierownictwo przedsiębiorstwa.

Wojewoda podlaskim w trzyosobowej Radzie Nadzorczej PPKS w Łomży wymienił dwóch swoich przedstawicieli. Wincentego Proszczuka – przewodniczącego rady Nadzorczej zastąpił Zbigniew Chociej, a Zenona Piechocińskiego – jej członka - Andrzej Zaman.

Zarówno Proszczuk jak i Piechociński zostali powołani do Rady Nadzorczej łomżyńskiego PKS-u po wygranych przez SLD wyborach parlamentarnych w 2001 roku. Wówczas powszechne były opinie, że to powołanie polityczne. Zenon Piechociński – odwołany członek Rady Nadzorczej – był wówczas szefem miejskich struktur SLD.

To prawdopodobnie nie ostatnie zmiany w łomżyńskim PKS-sie. Prawdopodobnie niebawem ze stanowiskiem pożegna się zarządca firmy Eugeniusz Ochryciuk. Zmiany nie wyklucza rzecznik prasowy wojewody. Adam Dębski podkreśla, jednak, że póki co decyzje te jeszcze nie zapadły.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę