Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Mecenas Kultury Województwa Podlaskiego 2003

Starosta łomżyński Wojciech Kubrak otzymał statuetkę patrona honoroweg roku 2003 w konkursie Mecenas Kultury Województwa Podlaskiego 2003. Nominacje do nagrody otrzymał także J.E Biskup Stanisław Stefanek oraz Radio Nadzieja 103,6 FM - jako patron medialny. W kategorii sponsor laureatem zostały Zakłady Spożywcze "Bona".

Podsumowanie konkursu odbyło się 21 kwietnia w Białymstoku. Rywalizacja odbywała się również kategoriach:kolekcjoner, fundator i promotor. Celem konkursu jest ukazanie wyjątkowej roli prywatnego mecenatu w kształtowaniu i rozwijaniu życia kulturalnego regionu; upowszechnianie różnorodnych form mecenatu i kreowanie nowych możliwości pozarządowego finansowania kultury. Tytuł mecenasa kultury jest honorowy:
Dodajmy, że organizatorem konkursu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, współorganizatorem - Podlaskie Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury. Konkursowi patronuje Marszałek Województwa Podlaskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę