Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Łomża: Spotkanie karnawałowe niewidomych

Jak co roku 60 osób niewidomych i słabo widzących zrzeszonych w Kole terenowym Polskiego Związku Niewidomych spotkało się wczoraj na zabawie karnawałowej . Budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży przez kilka godzin wypełniły dźwięki tradycyjnego walca ale i współczesnych utworów. Były rozmowy, karnawałowe tańce i słodki poczęstunek. Jak podkreśla prezes koła Agnieszka Siudakiewicz osoby niewidome praktycznie nie mają możliwości uczestniczenia w takich imprezach a jest to dla nich bardzo potrzebne.

Terenowe Koło Polskiego Związku Niewidomych w Łomży organizuje kilka razy w roku podobne spotkania dla swoich członków. W każdą środę jest czynne także biuro Koła mieszczące się w budynku hali targowej w pokoju numer 32. Tam od godziny 9 do 13 osoba niewidoma lub słabo widząca może otrzymać poradę i pomoc z zakresu wypełniania wniosków, możliwości korzystania z turnusów rehabilitacyjnych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę