Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Uciekł do studni

Tadeusz Święcicki z Zambrowa na widok policjantów rzucił się do głębokiej studni wypełnionej lodowatą wodą. Mężczyzna zginąłby, gdyby nie policjanci. Jedez z funkcjonariuszy wszedł za nim do studni i wyciagnął go z wody. Pan Tadeusz - relacjonuje "Fakt" - spacerował po ogrodzie działkowym. Zauważyli go działkowcy i powiadomili policję. Kiedy spacerowicz dostrzegł mundury policyjne rzucił się do ucieczki; w panice wskoczył do studni.

Zauważyli to policjanci. Bez zastanowienia jeden z nich wszedł do wiadra, którym czerpano wodę ze studni, a drugi opuścił go na dół. Siedzący w wiadrze policjant złapał za kołnierz topiącego się mężczyznę, a policjant na górze z całych sił trzymał korbę. Tak czekali na przyjazd strażaków, którzy wyciągnęli obu mężczyzn ze studni.
Tadeusz Święcki nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego tak się zachował. Mężczyzna tłumaczył, że nie miał niczego na sumieniu. Po prostu wystraszył się mundurowych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę