Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Głos Katolicki: z Wami i dla Was

Do wszystkich parafii w diecezji łomżyńskiej dotarł już Głos Katolicki. To nowy tygodnik wydawany przez łomżyńską kurię. Gazeta zastąpiła „mutację” łomżyńską, która pod takim samym tytułem do tej pory była wkładką do ogólnopolskiej „Niedzieli”. Ks. Paweł Bejger redaktor naczelny Głosu Katolickiego podkreśla, że nowy tygodnik chce być z czytelnikami i dla nich.

„(...) Dzisiejszy świat nie bardzo akceptuje katolicką prasę, bo jest wymagająca, czasami nawet trudna. Ale głosi prawdę, promuje wartości chrześcijańskie, które zapomniane są w naszej codzienności.(...) Jest ona w parafii nie tylko potrzebna, co konieczna. Obyśmy tylko jak najszybciej uwierzyli w tę prawdę.” - Tak w pierwszym numerze nowego Głosu Katolickiego napisał biskup pomocniczy Tadeusz Zawistowski.

Głos Katolicki ma 24 strony. Poza tekstami redakcyjnymi dotyczącymi życia Kościoła zarówno lokalnego jak i tego ogólnoświatowego są tu także materiały opisujące wydarzenia społeczne przede wszystkim z regionu. Tematem przewodnim numeru jest „Służba przez cierpienie”... Redaktorzy gazety opisali posługę osób pracujących w Hospicjum Caritas w Ostrołęce.

Tygodnik będzie sprzedawany w niedzielę po Mszach świętych przed wszystkimi świątyniami w diecezji. Głos Katolicki kosztuje 2 zł.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę