Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Od Billa dla Zambrowa

Główne zdjęcie
Bill Gates

Zambrów otrzyma od Billa Gatesa pracownię komputerową do szkolenia bezrobotnych. Ma być w niej 14 komputerów i najnowocześniejsze oprogramowanie Microsoftu. Takie same pracownie powstaną także w czterech innych miejscowościach w podlaskim, ale na razie nie wiadomo jeszcze gdzie. Bill Gates właściciel Microsoftu przekaże na ich sfinansowanie 230 tys dolarów.

Pracownie w Zambrowie i innych czterech miejscowościach mają ruszyć w ciągu trzech miesięcy.
Microsoft od kilku lat na całym świecie realizuje program o nazwie Unlimited Potential, którego celem jest zmniejszanie zjawiska tzw. „wykluczenia informacyjnego”. Podlaskie jako jeden z najuboższych regionów Unii Europejskiej jest „wykluczane” co zauważyli przedstawiciele Instytut Odpowiedzialnego Biznesu z Warszawy, którzy złożyli wniosek do Microsoftu na realizację tu programu... Głównym założeniem całego przedsięwzięcia jest dotarcie do osób bezrobotnych od dawna, które niewiele lub nic nie wiedzą o komputerach. W nowych i nowoczesnych pracowniach przejdą przeszkolenie...
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę