Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boguski z Wisłą na Cypr

Łomżanin Rafał Boguski, do niedawna zawodnik trzecioligowego ŁKS-u Browar Łomża, w niedzielę wylatuje z Wisłą Kraków na kolejne zgrupowanie w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. „Dziki” z drużyną Mistrza Polski trenuje od miesiąca. Z Wisłą był już w Turcji, teraz Dan Petrescu daje mu kolejną okazję do wykazania się... Obok Boguskiego napastnikami Wisły, którzy jadą do Turcji są: Tomasz Dawidowski, Paweł Kryszałowicz, Marcin Kuźba, Marek Penksa.

Choć Rafał Boguski póki co nie wpisał się na listę strzelców w Wiśle jego gra spodobała się rumuńskiemu trenerowi zespołu Mistrza Polski na tyle, że znalazł się w grupie piłkarzy wytypowanych na kolejne zgrupowanie. Tym razem przez dwa tygodnie Wisła przebywać będzie na obozie na Cyprze, rozegra tam cztery sparingi. Celem tego obozu będzie wykrystalizowanie składu na wiosenną rundę rozgrywek ekstraklasy.

Łomżanin podkreśla, że trenuje bardzo ciężko ...i cieszy się, że może trener go nie skreśla. - „Znalazłem się ponownie w wyznaczonej kadrze 24 piłkarzy. Postaram się dobrze spisać...” - mówił łomżanin dziennikarzowi Gazety Wyborczej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę