Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Znowu idzie mróz...

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przed nagłym spadkiem temperatury. W sobotę w ciągu dnia stopniowo spadnie od -5 , -8 st. w godzinach rannych do -12 , -15 st. wieczorem. W nocy z 4/5.02 spodziewany jest dalszy spadek temperatury do -17 , -20 st.

Synoptycy ostrzegają, że niskie temperatury utrzymywać się będą do poniedziałku. Spadek temperatury spowoduje śliskość na drogach, jezdniach i chodnikach, co może skutkować wzrostem ryzyka wypadków i kolizji drogowych. Możliwe są także zamarznięcia instalacji wodociągowych...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę