Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Holują cysternę...

W dalszym ciągu zablokowana jest ulica Zjazd w Łomży. Drogę nr 61 - od placu Kościuszki w Łomży do skrzyżowania w Piątnicy – zamknięto około godz. 14.00 po wypadku jaki wydarzył się na wysokości MPWiK. Samochód ciężarowy przewożący paliwo zderzył się tam z osobowym oplem, po czym uderzył w stojący kilkadziesiąt metrów od drogi budynek MPWiK. Okazało się, że w dwóch z trzech komór cysterny jest w sumie około 23 tys litrów paliwa.

Do Łomży dojechały zastępcze cysterny, które miały bezpiecznie przepompować i wywieźć z ładunek. Okazało się jednak, że uszkodzenia samochodu cysterny, który uległ wypadkowi uniemożliwiają przepompowanie paliwa na miejscu. Straż pożarna i policja zdecydowały się na podczepienie innego ciągnika siodłowego i przeholowanie cysterny z niebezpiecznym ładunkiem do Piątnicy. To tam ma nastąpić przepompowywanie paliwa...
Około godziny 18.00 rozpoczęto holowanie cysterny w policyjnym konwoju do Piątnicy. Cała akcja policyjna powinna się skończyć w ciągu godziny.

zobacz też: Tragiczny wypadek na Zjeździe

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę