Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Warszawskie Centrum Medyczne będzie inwestorem startegicznym zambrowskiego Szpitala

Spółka z Piaseczna jako jedyna rozpoczęła negocjacje z władzami Zambrowa- właścicielem spółki "Szpital Miejski". Dotychczas ustalono, że podwyższając kapitał zakładowy spółki o 4 mln 100 tys. zł Warszawskie Centrum Medyczne obejmie około 50 procent akcji spółki. W najbliższym czasie wspólnicy mają podpisać dwie umowy - prywatyzacyjną i dotyczącą przyszłej współpracy.


Szpital w Zambrowie został skomunalizowany i przekształcony w spółkę, aby uciec od długów, które nadal spłaca Starostwo Powiatowe. Udało się to częściowo - konieczność spłacenia roszczeń pracowniczych spowodowała, że szpital zakończył ub. r. z prawie 800-tysięcznym długiem. Bieżąca działalność spółki daje się zbliansować, jej kierownictwo nie przeprowadza jednak żadnych zmian czekając na nowego właściciela.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę