Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na Zjeździe

Jedna osoba zabita, trzy ranne (w tym dwie ciężko) – to tragiczny bilans wypadku jaki tuż przed 14.00 wydarzył się na ulicy Zjazd w Łomży. Osobowy opel vectra zderzył się czołowo z ciężarowym renault – cysterną. Ofiary wypadku to kierowca opla, który zginął na miejscu, a także dwaj pasażerowie z vectry i kierowca ciężarówki. Cysterna po wypadku przejechała jeszcze około 150 metrów i uderzyła w budynek MPWiK, ale na szczęście tu nikt nie ucierpiał. Uszkodzony został budynek spółki i samochód osobowy stojący w pobliżu na który spadło drzewo przewrócone przez rozpędzoną ciężarówkę.

Osobowa vectra jechała z Piątnicy w kierunku Łomży, a ciężarówka z Łomży do Piątnicy. Do zderzenia doszło na wysokości wjazdu do hotelu Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Najprawdopodobniej do wypadku doszło gdyż osobowa vectra zjechała – na przeciwległy pas ruchu. Prawdopodobnie kierowca tego samochodu usiłował wyprzedzić inny pojazd... na podwójnej ciągłej linii. Po zderzeniu przód i lewa strona vectry jest doszczętnie zniszczona. Samochód w wyniku uderzenia został obrócony... Kierowca samochodu zginął na miejscu, dwóch pasażerów jadących tym samochodem w stanie ciężkim trafiło do szpitala.
Prawdopodobnie ofiary wypadku to obcokrajowcy.

Ciężarówka po zderzeniu z vectrą – najprawdopodobniej w skutek zablokowania kół przejechała jeszcze około 150 metrów, zjechała na przeciwległy pas jezdni i dalej na teren MPWiK gdzie uderzyła w biurowy budynek wbijając się w niego. Na szczęście w zniszczonej części budynku w chwili wypadku nikt nie przebywał...
Cysterna uderzyła także w drzewo, które przewróciło się na stojący na terenie MPWiK samochód osobowy marki ford.
Kierowca cysterny trafił do szpitala...

Jak podkreślają strażacy i policjanci szczęściem w nieszczęściu jest to, że cysterna nie rozszczelniła się i nie doszło do wycieku przewożonego paliwa. Prawdopodobnie jest w niej ok. 10 tys litrów oleju napędowego i ok. 10 tys litrów benzyny.

Ulica Zjazd jest zablokowana dla ruchu. Policjanci kierują samochody na objazdy nowym mostem. Ulica Zjazd będzie zamknieta prawdopodobnie do godz. 18.00
210510110729.png
Foto:
Foto: tragiczny wypadek w Łomży
Foto:
Foto: cysterna wjechała w budynek MPWiK Łomża
Foto: zablokowana droga 61
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: pomieszczenie w MPWiK , pod oknem jest biurko
Foto: pomieszczenie w MPWiK , pod oknem jest biurko
Foto: pomieszczenie w MPWiK , pod oknem jest biurko
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę