Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Twój Smak jest najlepszy

Statystyczny Polak zjada około 10 kg wszelkiego rodzaju serów rocznie, a połowa z nas kupuje serki do smarowania pieczywa co najmniej raz w tygodniu. Co jednak kupujemy tak naprawdę? „Świat Konsumenta” zlecił zbadanie 10 marek serków dostępnych na naszym rynku. Cóż, serek serkowi nierówny, a zdaniem konsumentów najlepszym serkiem w Polsce jest Twój Smak z OSM w Piątnicy. Sztandarowy produkt piątnickiej mleczarni uzyskał ocenę 4,9 na max. 5 punktów.

W rankingu miesięcznika na trzecim miejscu uplasował się serek Mlekovitka z wysokomazowieckiej Mlekovity. Ten produkt od konsumentów dostał 4,81 punkta.

W serkach tych oceniano: wygląd, smak, zapach i konsystencję serków, ale także prawidłowość oznakowania etykiety i m.in. bezpieczeństwo zdrowotne wyrażone jako czystość mikrobiologiczna czyli brak obecności bakterii chorobotwórczych i zawartość w produkcie metali szkodliwych dla zdrowia – ołowiu, kadmu, rtęci i arsenu,

Dodajmy, że Świat Konsumenta to jedyny w Polsce miesięcznik, który zamieszcza testy porównawcze żywności, kosmetyków, sprzętu AGD/RTV i innych produktów. Badania wykonywane są przez laboratoria Unii Europejskiej.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę