Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Łomżanie chetnie oddają krew.

Dwukrotnie więcej osób niż zazwyczaj zgłosiło się dziś w Łomży, by oddać krew. Jak poinformowała dr Anna Ogrodnik- Wycik, do łomżyńskiej stacji krwiodawstwa przyszło w sumie ponad 30 osób- 29 z nich mogło i oddało krew. Także w Grajewie, dokąd pracownicy stacji z Łomży jeżdżą w poniedziałki, frekwencja dziś była wyjątkowa - zgłosiło się tam szesnaścioro krwiodawców.

Szczególnie ważne jest to, że na wiadomość o tragedii na Śląsku zareagowały licznie osoby, które wcześniej związane były z honorowym krwiodawstwem, ale ostatnio nie udzielały się. Teraz ponownie pojawiły się z "darem życia".
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę