Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prezydencki apel o powagę i skupienie

„W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej, od godziny 16.00 do środy włącznie, Prezydent Miasta Łomża apeluje do jego mieszkańców o zachowanie powagi i skupienia, jak i o nieorganizowanie w powyższym okresie żadnych głośnych i hucznych imprez.”

Takiej treści apel ukazał się na oficjalnej stronie miast. Prezydent Łomży napisał także w imieniu własnym pracowników ratusza i społeczeństwa Łomży, że „z bólem serca przyjmujemy napływające tragiczne wiadomości ze Śląska i łączymy się z rodzinami ofiar oraz społeczeństwem miast śląskich w tych trudnych chwilach”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę