Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radionadzieja.pl

Caritas dla ofiar tragedii w Katowicach.

Caritas Polska przeznaczyła 100 tys. zł na pomoc ofiarom tragedii w Katowicach. Pieniądze zostaną wykorzystane do sfinansowania leczenia, rehabilitacji i pomocy psychologicznej dla poszkodowanych i ich rodzin. Wczoraj Caritas Archidiecezji Katowickiej przekazała na pomoc 300 tys. zł. Wczoraj wieczorem na miejsce tragedii Caritas dostarczyła koce, na bieżąco dla ofiar i ratowników dostarczane są gorące posiłki. Wszyscy poszkodowani zostali objęci opieką duchową i psychologiczną przez kapelanów szpitalnych z terenu archidiecezji katowickiej.

- Pamiętajmy też o modlitwie w intencji poszkodowanych i ich rodzin - powiedział KAI o. Zdzisław Świniarski, wicedyrektor Caritas Polska. - Pamiętajmy o łączności duchowej, bo ta tragedia jest tragedią nas wszystkich - dodał.

Osoby, które chcą wspomóc poszkodowanym finansowo, mogą dokonywać wpłaty na konto: PKO BP SA I O/Centrum Warszawa 70 1020 1013 0000 0102 0002 6526 z dopiskiem: KATOWICE

Także Caritas Diecezji Rzeszowskiej udostępnia swoje konto i prosi o ofiary na cel pomocy ofiarom w Katowicach: PKO BP I 0/ Rzeszów 96 1020 4391 0000 6902 0002 2616 z dopiskiem Katowice.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę