Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżanie pod Wielką Krokwią

Główne zdjęcie
Łomża biało-czerwona

W Zakopanem rozpoczynają się zawody o Puchar Świata w skokach narciarskich. Kibice tej dyscypliny sportu liczą, że Adam Małysz potrafi się zmobilizować i tym razem wreszcie poleci... Wśród tych którzy będą dopingowali Adama stojąc u podnóża Wielkiej Krokwi będą też łomżanie. Z Łomży do Zakopanego wyjechało co najmniej kilkadziesiąt osób... w tym jedna grupa zorganizowana.

dopracowywanie szczegółów
dopracowywanie szczegółów
Ci ludzie - na zdjęciach na ostatniej naradzie tuż przed wyjazdem - na wspólny wyjazd na Puchar Świata do Zakopanego przygotowywali się od ponad miesiąca. W sumie będą to 22 osoby. Największym problemem był zakup takiej ilości biletów - w tym roku ograniczono liczbę widzów do 26 000 czyli o 3000 mniej niż przed rokiem. Łomżanie bilety musieli kupić wraz z noclegami w hotelu...

Dla tych, którzy zostają w domu, a też chcieliby zobaczyć jak skacze Adam Małych pozostaje telewizor... W sobotę TVP1 rozpocznie relację o 16.45, a w niedzielę – o 13.35. Komentatorem ma być Włodzimierz Szaranowicz.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę