Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Młodzież z Łomży wyjechała do Niemiec

Dziesięcioosobowa delegacja Zespołu Szkół Drzewnych z Łomży wyjechała dziś do niemieckiego Billbergu. To kolejny element programu wymiany młodzieży, do którego łomżyńska szkoła przystąpiła kilka lat temu.


Jesienią ubiegłego roku młodzi Niemcy i po raz pierwszy Litwini gościli w Łomży. Wspólnie wykonali altanę rekreacyjną, którą wyróżniono w konkursie "Polacy i Niemcy wspólnie w Europie". Razem z łomżyniakami do Niemiec wyjechała grupa uczniów z Litwy, dla której będzie to pierwsza wyprawa do Billbergu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę