Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Spłonął, bo się dogrzewał

Tragiczny w skutkach pożar wybuchł w nocy w miejscowości Ożary Olszanka w gminie Rutki. W płomieniach zginął 67 letni mężczyzna. Przyczyna pożaru była ustawiona zbyt blisko łóżka kuchenka elektryczna, którą dogrzewane było pomieszczenie.

Straż pożarna w Zambrowie zgłoszenie o pożarze domu mieszkalnego w Ożarach otrzymało około godz. 3.20. Płoną niewielki domek w samym środku wsi. Gdy strażacy zjawili się na miejscu płomienie ognia wychodziły już na zewnątrz budynku. Po ugaszeniu ognia okazało się, że wewnątrz są zwęglone zwłoki mężczyzny – właściciela domu.
Z ustaleń strażaków i policjantów wynika, że przyczyną pożaru była kuchenka elektryczna, którą znaleziono tuz przy łóżku na którym znajdowało się ciało mężczyzny. Z opinii sąsiadów wynika, że mężczyzna często nadużywał alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę