Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 25.01.2006

1. Uprzejmie informujemy o mającym się odbyć w dniach 31 maja- 2 czerwca 2006 forum kooperacyjnym Futurallia 2006. Forum jest organizowane we Wrocławiu przez Convention Bureau Wrocław przy współpracy z biurem Euro Info Centre.

Futurallia to wielobranżowe forum adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują partnerów handlowych, informacji na temat rynków międzynarodowych i nowych technologii. Jest to prestiżowe, cykliczne wydarzenie biznesowe zainicjowane w 1990 roku przez francuską Izbę Handlu i Przemysłu La Vienne. W tym roku forum zostanie zorganizowane przez kraj nie francuskojęzyczny i po raz pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączniku.

2. Podlaskie Centrum Euro Info działające przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego organizuje bezpłatne seminarium skierowane do właścicieli i pracowników mikroprzedsiębiorstw, małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu oraz jednostek samorządu terytorialnego pt.: „Dotacje dla mikroprzedsiębiorstw w ramach ZPORR 3.4”

Ze względu na duże zainteresowanie tematem dotacji proponowane są dwa terminy:

1. 30 stycznia 2006 – Białystok, Regionalne Centrum Szkoleniowe, ul. Spółdzielcza 8, III p.
2. 31 stycznia – Łomża, hotel „Baranowski”, ul. Stawiskowska 32, Piątnica, k. Łomży

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załącznikach.


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę