Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Samorządowcy popierają także Piotra Modzelewskiego

- 15 października to będzie najważniejsza decyzja wszystkich mieszkańców, nie tylko Łomży, województwa podlaskiego, ale wszystkich mieszkańców Rzeczpospolitej Polskiej. Tu się rozstrzygnie tak naprawdę jaka Polska ma być – zaczął Piotr Modzelewski kandydat do Sejmu z listy PiS oraz szef miejskich struktur partii. Jak się okazuje, także jego popierają okoliczni samorządowcy.

Nie zdążyli ich wybrać, a już się dzielą. W piątek miała miejsce konferencja prasowa kandydatki PiS Bogumiły Olbryś, na której okoliczni samorządowcy, wybierani głównie z list tej partii, rekomendowali kandydatkę jako najlepszą. W sobotni poranek na Starym Rynku ponownie samorządowcy stoją z poparciem, ale innego kandydata. To kogo wreszcie popieracie, pytam jednego z nich.
- PiS – odpowiedział, ale wymownie westchnął w kwestii dwóch konferencji.

Ostatnie osiem lat rządów Prawa i Sprawiedliwości zdaniem Piotra Modzelewskiego kandydata PiS, pokazuje, że chcą polepszać życie wszystkim mieszkańcom i samorządom. Modzelewski startujący do Sejmu z 16 miejsca stawia na pracę, bezpieczeństwo, turystykę i środowisko. Powstająca infrastruktura, szczególnie Via Baltica, powinny jego zdaniem pomóc samorządom pozyskiwać nowych przedsiębiorców, by powstawały miejsca pracy. Kandydat jak się przedstawiał Łomży i ziemi łomżyńskiej z naszego miasta chciałby zrobić „bramę na Mazury”. 

Dotychczasowi parlamentarzyści, którzy ubiegają się o ponowny wybór tj. senator Marek Komorowski i poseł Kazimierz Gwiazdowski dobrze oceniają mijającą kadencję. Dziennikarze usłyszeli powtarzane od miesięcy komunikaty o zrealizowanych inwestycjach, ale i o tych o których się głównie mówi, o dobrym rządzie i o programach społecznych. Senator Marek Komorowski na kolejne 4 lata obiecał utrzymanie programów społecznych rozpoczętych przez PiS. Zastrzegł, że wieku emerytalnego także nie będą ruszać. Co prawda mówił o „sypaniu piasku w tryby w Senacie”, ale apelował o oddanie w wyborach ważnego głosu na kandydatów PiS. „My gwarantujemy utrzymanie tej całej polityki, tego co jest na dzień dzisiejszy, a nawet mówimy, że dalej będziemy wdrażać kolejne rozwiązania i będzie jeszcze lepiej”. 

Także zdaniem posła Kazimierza Gwiazdowskiego rząd Prawa i Sprawiedliwości dobrze wykorzystał szansę, że postawił na zrównoważony rozwój i Polska powiatowa się zmienia. Gwiazdowski zapewniał, że „dbamy o rolników” i „nie zostawiamy rolników samym sobie” oraz że „rząd Polski jest z rolnikami”. 

- Chcemy te wybory wygrać – podsumował Kazimierz Gwiazdowski i zachęcał do głosowania na kandydatów z listy nr 4, czyli Prawa i Sprawiedliwości, bo taki numer wylosowało ugrupowanie. 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę