Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Korek to za mało, jeszcze kolizja

Weekend na drodze dk61 w rejonie Piątnicy od dawna wiąże się z korkami, a kolizje tylko tę sytuację komplikują.

Uprzejmość na drodze powinna towarzyszyć kierowcom zawsze, jednak korzystanie z niej powinno odbywać sie z ograniczonym zaufaniem i przede wszystkim zachowaniem ostrożności. Prawdopodobnie nie zachowanie czujności po przepuszczeniu skutera było przyczyną kolizji, do kórej doszło na wjeździe do stacji paliw w Piątnicy kilka minut przed godziną 17. Z relacji świadka wynika, że motorowerzysta przepuszczony przez kierowcę z korka, przejeżdżając przez sąsiedni pas został uderzony przez inny pojazd. 

Prawdopodobnie nikt poważnie nie ucierpiał, chociaż interwencja pogotowia ratunkowego była konieczna. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę