Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezpłatne studia podyplomowe dla nauczycieli

110 nauczycieli z województwa podlaskiego może skorzystać z bezpłatnych studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego. Studia w ramach projektu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki będzie prowadził Uniwersytet w Białymstoku. Ich uczestnikami mogą być nauczyciele gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, absolwenci studiów wyższych zawodowych lub magisterskich posiadający przygotowanie pedagogiczne. Rekrutacja odbywa się przez internet.

Celem studiów podyplomowych jest przygotowanie nauczyciela do:
  • udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej polegającej na wspieraniu uczniów w dokonywaniu wyboru kierunku dalszego kształcenia, zawodu i planowaniu kariery zawodowej oraz udzielania informacji w tym zakresie,
  • wspierania innych nauczycieli w organizowaniu wewnątrzszkolnego systemu doradztwa oraz zajęć związanych z wyborem kierunku kształcenia i zawodu,
  • posługiwania się technologią informacyjną i jej wykorzystania w realizacji zadań doradcy zawodowego oraz podniesienie poziomu znajomości języka obcego.
Kandydaci na studia podyplomowe muszą posiadać zaświadczenie o zatrudnieniu na stanowisku nauczyciela oraz o posiadaniu kwalifikacji wymaganych do zatrudnienia na stanowisku nauczyciela.
Szczegółowe informacje, a także zgłoszenia do programu: http://szkola.eduportal.pl/doradcy.aspx

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę