Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

To jest księgowa...

Główne zdjęcie
Wiesława Załuska
fot. www.pepees.pl

Wiesława Załuska główna księgowa w Przedsiębiorstwie Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A. zajęła trzecie miejsce w warszawskich półfinałach konkursu “Księgowy Roku 2005”. W całym kraju o tytuł najlepszego wśród rachmistrzów rywalizowało 6 tys księgowych, dyrektorów finansowych oraz biegłych rewidentów. Łomżanka znalazła się w ścisłym gronie 18 najlepszych księgowych w kraju...

Konkurs Księgowy Roku to coroczne wydarzenie w kalendarzu osób zajmujących się zawodowo rachunkowością i finansami. Celem jest wyróżnianie najlepszych oraz promowanie ich jako liczących się partnerów w zarządzaniu przedsiębiorstwami.
Księgowi biją się nie tylko o prestiż. Ten lub ta, która wygra tegoroczną edycję poza statuetką, dyplomem i tytułem "Księgowy Roku 2005" otrzyma także m.in.: nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 zł.

"Księgowy Roku 2005" to już siódma edycja konkursu. Po raz pierwszy został przeprowadzony w 1999 r. przez Grupę Wydawniczą INFOR oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę