Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.wislakrakow.com

Dan Petrescu: Boguski musi jeszcze dużo pracować

Z każdym dniem Dan Petrescu coraz lepiej zna zawodników Wisły. W ciągu najbliższych tygodni rumuński szkoleniowiec podejmie decyzję, czy Rafał Boguski pozostanie w krakowskiej drużynie na rundę wiosenną. - Widać, że ostatnio grał w trzeciej lidze - mówi o 23-letnim napastniku Petrescu.

Jeśli dla piłkarzy obytych już z pierwszoligową piłką treningi z Petrescu są ciężkie, co ma powiedzieć Boguski, który dotychczas trenował dużo lżej. - Jeszcze nigdy tak ciężko nie trenowałem - powtarza były napastnik ŁKS Łomża.

Petrescu dał Boguskiemu szanse w obu meczach sparingowych. - Widać, że jeszcze dużo pracy przed nim. Dość wyraźnie odstaje od reszty drużyny - ocenia Petrescu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę