Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trudne warunki jazdy

Opady śniegu, zawieje, zamiecie wraz z niskimi temperaturami powodują, że w całym regionie utrzymują się trudne warunki jazdy. Jak informuje GDDKiA czarna nawierzchnia dróg utrzymywana jest tylko na głównych trasach regionu. Na pozostałych śnieg i lód na jezdni nie powinien być zaskoczeniem dla nikogo. Niemniej jak podaje dyżurny z łomżyńskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 „na szczęście jak do tej pory nie było żadnych wypadków”.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na poniedziałek
Prognoza pogody na poniedziałek
Przez cały dzień w Łomży i regionie będą występowały opady śniegu. Towarzyszy im stosunkowo silny wschodni wiatr, który dodatkowo w wielu miejscach nawiewa śnieg na jezdnie. Stosunkowo najlepsze warunki jazdy panują na drogach krajowych. Czarna jezdnia powinna być na drodze nr 61 : Ostrołęka – Łomża – Suwałki, nr 64: Łomża – Białystok i nr 63: Kolno – Łomża – Zambrów.

Synoptycy ostrzegają, zaś przed silnym mrozem. Temperatura ma systematycznie spadać. W nocy nawet do -24 st.Celsjusza Wiatr południowo-wschodni i wschodni, umiarkowany, w porywach silny, będzie powodować miejscami zawieje i zamiecie śnieżne oraz znacznie zwiększać odczuwane przez nas zimno. Zdaniem specjalistów dziś mimo, że na termometrach w Łomży jest około minus 17 st. Celcjusza my odczuwamy nawet minus 40 st.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę