Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 20.01.2006

1. Podlaskie Forum Gospodarcze serdecznie zaprasza na spotkanie z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Januszem Krzyżewskim, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2006 r. (środa) o godzinie 18:00 w siedzibie Podlaskiego Klubu Biznesu /Pałac Hasbacha/ przy ul. Dojlidy Fabryczne 23 w Białymstoku.

Spotkanie poświęcone będzie podsumowaniu wyników gospodarczych województwa podlaskiego za 2005 rok, wymianie informacji i oczekiwań przedsiębiorców w roku bieżącym oraz możliwościach wykorzystania funduszy unijnych.

2. Do biura ŁIP-H wpłynęły z Izby Celnej w Białymstoku informatory „Procedury uproszczone w zakresie obejmowania towarów procedurami celnymi”. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem takiego informatora zapraszamy do biura naszej Izby.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zorganizowania przez Izbę Celną w Białymstoku spotkania informacyjno- szkoleniowego na temat procedur uproszczonych. Przewidywany termin spotkania to marzec lub kwiecień 2006r.
W przypadku chęci udziału prosimy o zgłoszenia do biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej w terminie do dnia 15.02.2006r.

Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa życzy Państwu miłego weekendu!


Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę