Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS z Browarem Łomża do II ligi

Główne zdjęcie
Prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski i Prezes ŁKS Łomża Józef Kosiorek

Łomżyński Klub Sportowy i Browar Łomża podpisali umowę sponsorską na 2006 rok. Umowa dotyczy sponsorowania przez producenta piwa Łomża pierwszego zespołu ŁKS, który w rozgrywkach piłkarskich występuje pod nazwą ŁKS Browar Łomża. Strony nie ujawniły wysokości kontraktu. Prezes Browaru Łomża Andrzej Rutkowski podkreślił jedynie, że „tegoroczna kwota jest znacząco wyższa od tej jaką firma wpłacała na konto klubu w ubiegłym roku”.

Anna Heinrich
Anna Heinrich
Prezes Browaru Łomża podkreślał, że kontrakt uwzględnia także finansowo aspiracje ŁKS-u do gry w II lidze. Andrzej Rutkowski dodawał, że liczy na awans. Mówił też, że z dotychczasowej współpracy z klubem wynika, że zainwestowane w drużynę pieniądze dobrze pracują i przynoszą wymierne efekty także dla Browaru Łomża.
O to aby efekty współpracy były korzystne dla obu stron dbać będzie nowy członek Zarządu ŁKS-u. Jest nim Anna Heinrich, dyrektor ds. promocji Browaru Łomża. Anna Heinrich odpowiadając na pytania jaka będzie jej rola w zarządzie klubu podkreśliła, że „ma nadzieję, że pozostali członkowie zarządu ŁKS-u zdają sobie sprawę z tego, że jest tu przedstawicielem głównego sponsora klubu”.

Józef Kosiorek prezes ŁKS-u zapewnia, że pieniądze od Browaru Łomża zapewniają finansowanie drużyny w rozgrywkach III ligi. Jak dodał „po awansie do II ligi trzeba będzie poszukać jeszcze dwóch podobnych wielkością sponsorów”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę