Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ARiMR bez Szczepkowskiego

Wojciech Szczepkowski nie jest już dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. W czwartek został odwołany z dotychczas zajmowanego stanowiska. To pierwszy związany z lewicą szef podległej rządowi instytucji mieszczącej się w Łomży, który został odwołany po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach parlamentarnych. Szczepkowski jesienią o wybór do Sejmu starał się z trzeciego miejsca na liście SLD.

Wojciech Szczepkowski<br />
fot. www.szczepkowski.pl
Wojciech Szczepkowski
fot. www.szczepkowski.pl
Wojciech Szczepkowski łomżyńskim ARiMRem kierował przez ostatnie dwa lata. Został powołany na to stanowisko, po rozpadzie koalicji rządowej SLD-PSL. Wcześniej ARiMRem w Łomży kierował Wojciech Dzierzgowski z PSL.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę