Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boguski zagrał w drużynie Mistrza Polski

Główne zdjęcie
Przeglą Sportowy:
Czy ta para napastników wiosną częściej będzie grać w pierwszym składzie wiślaków?
Na zdjęciu Tomasz Dawidowski i Rafał Boguski

Łomżanin Rafał Boguski zagrał swój pierwszy mecz w drużynie Wisły Kraków. Wisła co prawda wygrała, ale Rafała „chyba troszkę zjadła trema, gdyż nie pokazał pełni umiejętności, jakie demonstrował na treningach” - podało biuro prasowe Wisły Kraków. Łomżanin zagrał w sparingowym meczu z zespołem Rot-Weiß Oberhausen (RWO).

Wisła Kraków przebywa na zgrupowaniu w Turcji i tam rozegrano mecz z niemieckim RWO. Niemieccy piłkarze nie przebierali w środkach, a sędzia nie zawsze reagował na przewinienia. Jedynego gola meczu w 75. minucie zdobył Tomasz Dawidowski, wykorzystując bardzo dobre dośrodkowanie Piotra Brożka.
Oceniając nowych zawodników na oficjalnej stronie Wisły Kraków o łomżaninie napisano:
„Rafała Boguskiego, który dziś po raz pierwszy wystąpił w koszulce Wisły Kraków, chyba troszkę zjadła trema, gdyż nie pokazał pełni umiejętności, jakie demonstrował na treningach. (...) Ciekawostką jest fakt z jakim numerem wystąpił młody napastnik. Rafał grał w trykocie z 21 na plecach – ale jak mówi ma pełną świadomość z jaką odpowiedzialnością się to wiąże.”

Opisując spotkanie Przegląd Sportowy napisał:
„Krakowianie zaczęli w teoretycznie najmocniejszym składzie, choć niespodzianką było, że partnerem Marcina Kuźby w ataku został młody Rafał Boguski, pozyskany z ŁKS Łomża.
- Było ciężko, po raz pierwszy rozegrałem mecz w takim tempie - przyznał młody wiślak. - Nastawiłem się przede wszystkim na walkę, bo tego od nas wymaga trener.”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę