Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Psy pogryzły właścicieli

2 owczarki dotkliwie pogryzły swoich właścicieli - mieszkańców Drohiczyna. Uratował ich mieszkający w pobliżu weterynarz. Kobieta i mężczyzna są w szpitalu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak wynika z ustaleń policji owczarek niemiecki i kaukaski zaatakowały właściciela bez żadnego powodu. Na pomoc pospieszyła mu żona zaalarmowana przez sąsiada, który był świadkiem zdarzenia - informuje rzecznik prasowy podlaskiej policji komisarz Jacek Dobrzyński. Psy rzuciły się również na właścicielkę.

Wówczas sąsiad zawiadomił mieszkającego w pobliżu weterynarza, który podał środki nasenne jednemu z psów, drugiego zamknął w pomieszczeniu gospodarczym. W wyniku pogryzienia mężczyzna stracił przytomność, dotkliwie pogryziona jest też jego żona. Oboje trafili do szpitala. Lekarze twierdzą, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci ustalili, że psy najprawdopodobniej nie były szczepione. Zajął się nimi lekarz weterynarii.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę