Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zespół rozwoju „niedorozwoju”

W resorcie rozwoju regionalnego powołano zespół roboczy ds. przygotowania programu rozwoju Polski wschodniej. Poza województwem podlaskim objęte nim będą także województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie i warmińsko- mazurskie. Program przewidziany jest do końca 2020 roku. Zgodnie z nowym budżetem Unii Europejskiej „ściana wschodnia” w latach 2007 – 2013 ma otrzymać 882 mln euro, a do tego – zgodnie z planami - dorzucą się też rząd i samorządy. „Nie chcę dziś podawać jaka to byłaby kwota, ale myślę, że będzie to wielokrotność 882 mln euro” - mówił wiceminister rozwoju regionalnego Władysław Ortyl.

Póki co znany jest tylko harmonogramu prac nad programem dla ściany wschodniej. Wynika z niego, że do końca stycznia ma zostać powołana rada konsultacyjna, do 21 lutego 2006 r. założenia do programu mają zostać przedstawione rządowi do akceptacji, a do końca sierpnia 2006 r. będą trwały konsultacje społeczne.
W marcu tego roku program ma być przekazany Komisji Europejskiej. Ostateczna wersja oraz ocena oddziaływania na środowisko, konsultacje społeczne i konsultacje z KE planowane są na początek września 2006 r. Na wrzesień planowane jest również przyjęcie programu przez polski rząd.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę