Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Pościg policjantów skończył się na drzewie

Kierowca bmw nie zatrzymał się do kontroli, stało się to dopiero po pościgu, ale na drzewie. 40-latek uciekł jeszcze do lasu i dalej w zboże. Tam znaleźli go policjanci.

We wtorek (23.05) policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy bmw, który może być nietrzeźwy. Nie wiadomo, czy źródłem tego „donosu” był inny uczestnik ruchu, czy ktoś, kto widział wsiadającego nietrzeźwego kierowcę. We wskazanym miejscu w Miastkowie zauważyli pojazd ze zgłoszenia. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali go zatrzymać, ale kierowca miał inne plany.  Zlekceważył wezwanie policjantów i pojechał w kierunku Czartorii. Policjanci pojechali za uciekinierem, który jak czytamy „dynamicznie i niebezpiecznie zmieniał kierunki jazdy”. Po drodze w lesie rozbił się, ale był na tyle sprawny, że ucieczkę kontynuował pieszo przez las. Policjanci, jak czytamy w komunikacie wezwali posiłki i zaczęli szukać. 

W pewnym momencie pod Czartorią zauważyli chowającą się w zbożu osobę. Okazał się nim kierowca bmw, który oddalił się około 4 kilometrów od pojazdu. Badanie alkomatem wykazało u 40-latka ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Poza tym mieszkaniec powiatu łomżyńskiego do lipca 2025 roku ma zakaz kierowania pojazdami. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przewinienia, w tym złamanie sądowego zakazu, nie zatrzymanie się do kontroli, czy złamanie przepisów drogowych, odpowie przed sądem. 

źródło: Policja

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę