Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS trenuje przed wiosną

Dziś treningi zaczynają piłkarze ŁKS-u. Jak podkreśla trener na razie zaczyna stary skład. Oczywiście bez Rafała Boguskiego. Na treningach będzie za to Marcin Truszkowski. To napastnik, którym też interesowały się kluby z ekstraklasy. „Poza Amicą Wronki zainteresowanie tym zawodnikiem zgłaszały także Arka Gdynia i Cracovia Karków” - mówi Engel. Dodaje jednak, że Truszkowski podpisał kontrakt z ŁKS-em i wiosną będzie grał o II ligę z tą drużyną.

Wejście do II ligi to cel jaki stoi przez ŁKS-em i „temu celowi podporządkowane są wszelkie działania zarówno drużyny jak i klubu” - mówi Engel.
„Po długiej przerwie piłkarze są wygłodniali gry” - mówi trener. Podkreśla jednak, że przynajmniej na początku nie będzie ostrego trenowania. „Ogranicza nas pogoda. Musimy trenować na śniegu, a tu bardzo łatwo o kontuzje”- dodaje.
Trener łomżan przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek podzielił na dwie części. Na początku będą treningi siłowe, dopiero pod koniec dojdzie taktyka. Tak też ułożone są sparingi. Łomżanie zaczną od gry z Hitem Ostrołęka i Wigrami Suwałki, by pod koniec zmierzyć się z drugoligowym Kujawiakiem Włocławek i pierwszoligową Amicą Wronki.
Międzyczasie piłkarzy ŁKS-u czeka także zgrupowanie na Cyprze (zaczyna się pod koniec lutego) i prawdopodobnie dwa mecze z tamtejszymi zespołami.
Na pytanie kto może stanąć łomżanom na drodze do II ligi trener Jerzy Engel odpowiada „tak jak jesienią tylko ŁKS”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę