Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Maturę czas zacząć

W trzech łomżyńskich szkoła rozpoczęła się matura w tzw. zimowej sesji egzaminacyjnej. Wśród zdających są ci którzy egzamin dojrzałości zdają po raz pierwszy – bo w maju np. byli chorzy, ci którzy muszą zdawać ponownie bo wiosną ją obali i ci którzy chcą zdawać egzaminy jeszcze raz aby poprawić oceny. W sumie w województwie podlaskim do egzaminu dojrzałości przystępuje prawie 1300 osób.

W Łomży maturzyści będą zdawać egzamin dojrzałości III Liceum Ogólnokształcącym, Liceum Profilowanym nr 9 przy Zespole Szkół Drzewnych i 6-tym LO w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących. Maturalne zmagania w sesji zimowej potrwają do 30 stycznia.

Sesja letnia matur zacznie się 4 maja. Przystąpić do niej będą też mogli ci, którym nie powiedzie się obecna sesja zimowa.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę