Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Forum dyskskusyjne w Jańskim

“Rodzice w szkole” pod takim tytułem w Liceum Ogólnokształcącym im. Bogdana Jańskiego w Łomży ma odbyć się forum dyskusyjne rodziców i nauczycieli. Moderatorem dyskusji będzie dr Janina Moczydłowska – psycholog zajmujący się przede wszystkim tematyką wychowania. Jak zapowiada organizator spotkania - dyrektor Liceum Sylwia Jaskuła - głównym celem dyskusji ma być uzmysłowienie zarówno rodzicom i nauczycielom ich miejsca w wychowaniu dzieci i młodzieży.


Forum “Rodzice w szkole” rozpocznie się o godzinie 17 w auli Liceum Ogólnokształcące im. B. Jańskiego w Łomży, ul. Krzewe Koło 9. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dla wszystkich chętnych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę