Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ukradli rury kupione za unijną kasę

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

W ciągu dwóch ostatnich nocy, z środy na czwartek i z czwartku na piątek, złodzieje ukradli miedziane rury z remontowanej instalacji wodociągowej w komunalnym bloku przy ul. Dwornej 23. Blok remontowany jest za pieniądze unijne w ramach słynnego programy rewitalizacji łomżyńskiej starówki. W sumie skradziono około 30 metrów rur miedzianych, a straty to co najmniej kilka tysięcy złotych.

Jak informuje Biuro Prasowe ratusza miedziane rury w bloku zamontowano dzień przed kradzieżą. Policja poszukuje złodziei, ale urzędników z ratusza najbardziej zastanawia fakt braku jakiejkolwiek czujności i reakcji na kradzież, mieszkańców bloku. Co ciekawe na stronie internetowej Urzędu Miejskiego poinformowano, że „prawdopodobnie miały miejsce podobne kradzieże materiałów instalacyjnych w już zrealizowanych, nieco wcześniej obiektach przy ul. Długiej 20 i Krótkiej 6”. Dodajmy, że bloki te także były remontowane za unijną kasę, która miasto pozyskało na realizację projektu w ramach ZPORR-u.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę