Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pepees chce podzielić akcje

Zarząd Pepeesu chce przeprowadzić podział akcji spółki w stosunku 1 na 6. Informacja o tzw. splicie znalazła się w projektach uchwał na najbliższe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Ma ono odbyć się 16 lutego.

Split akcji 1 na 6 oznacza, że każdy z dotychczasowych akcjonariuszy spółki otrzymałby zamiast dotychczasowej jednej - sześć nowych akcji Pepeesu. Liczba papierów wyemitowanych przez spółkę wzrosłaby z 1,17 mln do 7,02 mln. Jednocześnie ich wartość księgowa i cena giełdowa uległyby zmniejszeni w takim samym stopniu.
Na dzisiejszym zamknięciu akcje Pepeesu kosztowały 95,9 zł.

Przypomnijmy, że podobny podział akcji ale w stosunku 1 do 80 przeprowadził w ubiegłym roku Pfleiderer Grajewo S.A.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę