Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.01.2006

Uprzejmie informujemy, że do biura Izby wpłynęło podziękowanie z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży za zgromadzone na zbiórce wigilijnej i przekazane w darze pieniądze. Z treścią podziękowania skierowanego do naszych Przedsiębiorców oraz Władz Izby możecie Państwo zapoznać się na załączonej kopii pisma. Po wykonaniu remontu klas w szkole, na który m.in. zostaną spożytkowane zebrane pieniądze, zamieścimy zdjęcia odnowionych pomieszczeń.

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę