Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek śmiertelny pod Kuziami

Jedna osoba zginęła, a druga trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło pod Kuziami. Z nieznanych przyczyn auto osobowe zjechało z drogi i uderzyło w drzewo.

Kilkanaście minut przed godziną 11. w środę 15. marca, na drodze powiatowej między Kuziami a Wykiem w powiecie łomżyńskim, doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Z nieznanych przyczyn fiat panda, jadąc w kierunku Kuzi, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowało dwóch mężczyzn. Jeden z nich, kierowca, zginął na miejscu, pasażera po wycięciu przez strażaków z poważnymi urazami zabrała karetka pogotowia.

 Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch odbywa się wahadłowo.

 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę