Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Ciąg dalszy dochodzenia w sprawie łomżyńskiego MPEC-u.

Łomżyńska prokuratura postawiła zarzuty siedmiu pracownikom oddziału terenowego Urzędu Regulacji Energetyki w Lublinie. Zdaniem prowadzących dochodzenie przekroczyli oni swoje uprawnienia, poświadczali nieprawdę i fałszowali dokumenty, co miało utrudniać pracę prokuratorów. Całą siódemkę zawieszono w czynnościach służbowych i zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe. Grozi im nawet do 10 lat więzeinia.

Cała sprawa ma związek z prowadzonym przez łomżyńską prokuraturę dochodzeniem w sprawie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę