Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pieniądze z kwesty Noworoczny Dar Serca podzielone

Komitet organizacyjny kwesty Noworoczny Dar Serca rozdzielił pieniądze między rodziców dzieci chorych, niepełnosprawnych i z rodzin ubogich, którzy zwrócili się do szkół z prośbą o pomoc. Komitet zdecydował, że ponad 38 tys złotych, które zebrali gimnazjaliści z regionu, trafią do 47-miu rodzin i do Domu Pomocy Społecznej w Grajewie. "Bardzo dużo jest samotnych matek, które zmagają się z brakiem pracy czy chorobą dzieci" - mówi Agata Babiel z gimnazjum nr 8 w Łomży.

Pieniądze trafią do dzieci z porażeniem mózgowym i chorych na nowotwory. "2 osoby chcą dołożyć do zakupu wózka, inne zamierzają kupić program komputerowy dla dziecka niepełnosprawnego, są też wnioski o pomoc w dofinansowaniu dojazdów na rehabilitację" - mówi Agata Babiel. Pieniądze jeszcze w tym tygodniu trafią do szkół, z których pochodzą wnioski o finansowe wsparcie. Kwesta Noworoczny Dar Serca odbyła się 18 grudnia 2005 roku. Była to 7-ma edycja zbiórki, w której wzięło udział 21 gimnazjów z terenu byłego województwa łomżyńskiego.
Uczniowie zebrali ponad 38 tys 300 złotych. Inicjatorem i głównym organizatorem kwesty jest Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę