Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Konkurs o tytuł Noworocznego Króla Kurkowego w Łomży

Andrzej Kosiński z Wólki Juchnowiec został zwycięzcą strzeleckiego konkursu o tytuł Noworocznego Króla Kurkowego w Łomży. W tej sposób istniejące już od roku Bractwo Kurkowe uczciło rocznicę swojego istnienia. Kilkadziesiąt osób, członków i sympatyków Łomzyńskiego Bractwa Kurkowego „Pospolite Ruszenie” wzięło udział w świąteczno noworocznym spotkaniu. Te, rozpoczęło się od życzeń i wspólnego kolędowania z udziałem biskupa Stanisława Stefanka.

Pasterz diecezji łomżyńskiej jest patronem stowarzyszenia. Po spotkaniu w domu biskupim członkowie bractwa przenieśli się na piątnickie forty gdzie na strzelnicy odbył się konkurs. Zwycięzca otrzymał puchar i prawo do tytułu Noworocznego Króla Kórkowego Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę