Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Buguski w Wiśle

Główne zdjęcie
Rafał Boguski

Przez tydzień Rafał Boguski będzie trenował z Wisłą Kraków. Jeśli jego gra spodoba się Danowi Petrescu łomżyński napastnik może zagrać w pierwszej jedenastce mistrza Polski. Na zrobienie dobrego wrażenia „Dziki” ma ten tydzień – jeśli wykorzysta ten okres w niedzielę wraz z Wisłą wyjedzie na dwutygodniowe zgrupowanie do Turcji.

Dziś mistrzowie Polski, piłkarze Wisły Kraków rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek ekstraklasy. Pierwszy trening rumuński szkoleniowiec Dan Petrescu przeprowadzi na sztucznym boisku w podkrakowskich Skotnikach. Tam też stawić ma się łomżanin Rafał Boguski. Młody napastnik ŁKS Browar Łomża został do Krakowa sprzedany już kilka miesięcy temu. Wówczas zespół Mistrza Polski trenował Jerzy Engel (senior) ojciec Jerzego Engela trenera łomżyńskiej jedenastki. Engelowi Boguski się podobał. Czy spodoba się też szkoleniowcowi z Rumunii? Rafał Boguski zapowiada, że będzie walczył o swoją szansę. „Chcę pokazać się z jak najlepszej strony” – mówi.
Dan Petrescu zapowiadał, że dziś wszyscy piłkarze Wisły dla niego są równi. Wiosną na boiska wyjdą najlepsi z nich...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę