Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

„Nasz” poseł pijany

Poseł Samoobrony Janusz Wójcik został zatrzymany gdy pod wpływem alkoholu prowadził samochód. Według jednego z dwóch badań miał 1,48 promila alkoholu we krwi, według drugiego 1,30. Poseł Janusz Wójcik o wybór do Sejmu ubiegał się w województwie podlaskim. W Łomży zdobył 136 głosów poparcia, a w całym województwie 4236.

Samochód, jadący w nocy z soboty na niedzielę środkiem jezdni zauważyli w Alejach Jerozolimskich w Warszawie funkcjonariusze straży miejskiej. Zatrzymano go przed światłami, na warszawskiej Pradze Południe. Strażnicy miejscy wezwali policję, by skontrolowała, czy kierowca nie jest w stanie nietrzeźwym.
Poseł zgodził się na przeprowadzenie badania alkomatem. Pierwsze badanie wykazało 1,48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, drugie - 1,30 promila.

Poseł Janusz Wójcik jest jednym z dwóch parlamentarzystów Samoobrony wybranych w województwie podlaskim. Jest też znanym trenerem piłki nożnej - prowadził m.in. reprezentację olimpijską, która zdobyła srebrny medal igrzysk w Barcelonie, następnie warszawską Legię oraz reprezentację Polski seniorów.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę