Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ogrodnicy i rolnicy w Szepietowie

Krzewy iglaste, ozdobne, nasiona warzyw, kwiatów, ziół, rośliny cebulowe, rabatowe, a także sprzęt i środki do produkcji ogrodniczej – to wszystko można zobaczyć i kupić w Szepietowie. Trwają tam X Wiosenne Targi Ogrodnicze. Około 150-ciu wystawców prezentuje się na Targach. Oprócz roślin pokazują i sprzedają systemy nawadniające i meble ogrodowe – mówi Joanna Włostowska z Wojewódzkiego Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.


Na rolników i ogrodników czekają także dzisiaj wykłady. O “Nawadnianiu upraw” będzie mówił Robert Lubiecki, natomiast Jerzy Gwoździej powie o "Zagospodarowaniu części ozdobnej zagrody"Będzie również prezentacja maszyn do sporządzania sianokiszonek, a około godz. 13-30 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu "Najatrakcyjniejsze stoisko wystawowe". X Wiosennym Targom Ogrodniczym w Szepietowie towarzyszy kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego – prezentuje się ponad 11 twórców, a także kiermasz książek.
Na rolników czekają doradcy – którzy udzielają informacji m.in. o dopłatach bezpośrednich i rentach strukturalnych. W Szepietowie można też odwiedzić pasiekę i stoisko z miodem. Targi potrwają do godz. 16-00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę