Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby nr 2 z dnia 06.01.2006

Uprzejmie informujemy, że podczas Dni Otwartych Łomży w dniach 10-11.06.2006 r. Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa planuje zorganizowanie „Prezentacji Gospodarczych Łomża- Ostrołęka 2006”, które odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. „Prezentacje Gospodarcze Łomża- Ostrołęka 2006” związane są z jubileuszem 15-lecia istnienia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej i mają na celu zaprezentowanie oferty lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw na rynku regionalnym, krajowym oraz europejskim. W załączniku znajduje się wstępny projekt programu imprezy.
W związku z możliwością wystawiania się firm na „Prezentacjach Gospodarczych Łomża- Ostrołęka 2006” prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa Państwa przedsiębiorstw w wyżej wymienionym przedsięwzięciu. Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia w biurze Izby do dnia 16.01.2006 (poniedziałek).


Ponadto przypominamy, że rok 2006 to dla Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej jubileuszowy rok 15-lecia działalności. Ze swojej strony chcemy godnie przygotować szereg imprez związanych z obchodami jubileuszu. Jest to ważny element pokazania dorobku gospodarczego ziemi łomżyńskiej. Wiemy, że w Państwa firmach kolejny rok to też jubileusze, wystawy, targi i spotkania handlowe.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o nadsyłanie informacji do biura Izby wyrażających chęć, aby ŁIP-H objęła patronatem jubileuszowym imprezy w Państwa firmach. Ze swojej strony zapewniamy promocję wewnętrzną- bardzo ważny element funkcjonowania Izby (Internet, katalog, media), oraz promocję zewnętrzną w ramach Forum Gospodarczego (gazetka).

Liczymy na zgłoszenia, w których należy podać termin, nazwę imprezy, miejsce itp.


Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa życzy Państwu miłego weekendu!

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę