Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

3,5 promila i jeszcze kierował samochodem

35-latek, mając 3,5 promila alkoholu w organizmie, spowodował wczoraj kolizję. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a mężczyzna stracił prawo jazdy. Nie uspokaja to innych użytkowników ruchu, czy rodziców, którzy mając świadomość o takich bezmyślnych kierowcach czytają o tym informacje.

Tuż przez godziną 17. w Kupiskach do policjantów kontrolujących prędkość podbiegł mężczyzna, który padł ofiarą pijanego kierowcy. Nieopodal, jak czytamy w komunikacie policji, „35-latek kierując bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z mercedesem”. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Zdarzenie skończyło się bez poszkodowanych prawdopodobnie dlatego, że rzecz działa się w rejonie parkingu. Jak wyglądałoby zderzenie czołowe na prostym odcinku drogi poza terenem zabudowanym, możemy sobie tylko wyobrazić. Oczywiście, o ile wcześniej nie wpadłby kierowca do rowu, albo na drzewo.  

Mężczyzna stracił prawo jazdy i trafił do aresztu. Odpowie spowodowanie kolizji, a także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę