Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Porozumienie w Pepeesie

Zarządowi PEPEES i działającym w firmie związkom zawodowym udało się dojść do porozumienia w sprawie nowego zakładowego układu zbiorowego pracy. Porozumienie osiągnięto wczoraj wieczorem po kilkugodzinnych mediacjach. Jak podkreśla prezes spółki Franciszek Droździel nowy układ zbiorowy pracy zostanie podpisany we wtorek. Stary zakładowy układ zbiorowy pracy wygasł w Pepeesie 31 września 2005 roku.

Szczegóły porozumienia nie są znane. Prezes Droździel podkreśla, że strony ustaliły, że kwestie finansowe zawarte w układzie nie będą ujawniane. Niemniej jak dodał satysfakcjonuje on obie strony.
Zakładowy układ zbiorowy pracy to dokument opisujący szczegółowe warunki świadczenia pracy. To w nim gwarantowane są m.in. wypłaty premii jubileuszowych dla pracowników, czy zasady dodatkowego wynagradzania pracowników za pracę w niedziele i święta. Pod koniec maja Zarząd PEPEES-u wypowiedział stary układ tłumacząc to koniecznością ograniczania kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Firma miała zaoszczędzić na tym nawet 490. tys. zł w skali roku. Tymczasem związkowcy nie godzili się na oszczędności kosztem załogi. W listopadzie związki weszły w spór zbiorowy z firmą. Dopiero teraz osiągnięto porozumienie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę